Найширша гамма алюмініевих профілів для виготовлення шаф-купе.

Новинки компанії «INTEGRA».

асортимент кольорів алюмінієвих розсувних систем для шаф купе і комплектуючих до нихПредставництво концерну «INTEGRA EURASIA ALUMINIUM GROUP» — компанія «INTEGRA» – пропонує на українському ринку асортимент алюмінієвих розсувних систем для шаф купе і комплектуючих до них. Партнери компанії мають змогу обрати оптимальну для них продукції із асортименту дизайнів, технічних характеристик і широкої колірної гами алюмінієвих профілів.

Компанія «INTEGRA» пропонує меблевикам алюмінієві розсувні системи для шаф-купе, системи міжкімнатних підвісних перегородок, високоякісний алюмінієвий профіль торгової марки «INTEGRA EURASIA ALUMINIUM GROUP». В асортименті – великий вибір систем: CLASSIC, ELITE, OMEGA, ELEGANCE, DE-LUX, PREMIUM, GOTHIC, AQUA, OMAR. Крім того, компанія надає усі види послуг, пов'язаних з обробкою та підготовкою до реалізації замовлень алюмінієвого профілю і розсувних систем.

Новинки компанії зацікавлять тих, хто придумує оригінальні і прогресивні рішення дизайну інтер’єру. Компанія поповнила колекцію ефектними новинками – декорами «венге», «венне гляне», «горіх» та «світле дерево», а також розширила асортимент профілів у кольорі «біле золото» та «INOX brash під лаком». Для верхньопідвісних систем компанія пропонує новий ролик «INTEGRALOCK» і комплект профілів для верхньопідвісних систем із фризом, декорованих у структуру дерева.

Розсувні системи «INTEGRA» комплектує лише фурнітурою найвищої якості. А в стандартній програмі – механічна обробка профілю у різноманітних відтінках «Браш».

Для розсувних міжкімнатних перегородок із підвищеними технічними вимогами до ваги і висоти є спеціальна серія алюмінієвих профілів INTEGRA GOTHIC, INTEGRA OMAR, INTEGRA AQUA, для стандартних замовлень – група популярних алюмінієвих профілів INTEGRA CLASSIC, INTEGRA ELITE, INTEGRA OMEGA. А от для особливих випадків технологи компанії рекомендують клієнтам використовувати групу дизайнерських алюмінієвих профілів INTEGRA ELEGANCE, INTEGRA DE-LUX, INTEGRA PREMIUM.

Цікаво дізнатися, що торгова марка «INTEGRA» має багато патентів і розробок у сфері виробництва матриць для пресування алюмінію, систем і механізмів для розсувних систем шаф-купе і розсувних перегородок, а це, своєю чергою, гарантує високу якість кінцевої продукції.

В Україні компанія «INTEGRA» активно працює задля поширення розсувних систем серед виробників меблів. Для цього на базі представництва у Києві регулярно відбуваються зустрічі з керівниками меблевих компаній, на яких обговорюють актуальні питання взаємовигідної співпраці. Технічні представники приватних підприємців мають нагоду підвищити свій рівень на спеціальних семінарах компанії. Для представників у містах Україна діє спеціальна партнерська програма.

Нові розробки конструктори «INTEGRA» пропонують дуже часто – не рідше, ніж раз на 2–3 місяці.

Клієнти компанії мають змогу скористатися спеціальними програмами, за допомогою яких можна максимально швидко і легко виконати розрахунок. Усе це свідчить про надійність компанії «INTEGRA» як партнера на ринку меблевих комплектуючих.
Технічні фахівці «INTEGRA» завжди запропонують оптимальне рішення при формуванні замовлення на шафу-купе, поінформують про можливості кожної системи.
 

Надруковано 27.02.2012 в журналі МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ